Jesteś tutaj

Masterclass in Advanced Facial Rejuvenation by Claude Le Louarn, Paryż

  • dr Andrzej Dmytrzak, dr Claude Le Louarn, dr Rami Alshekh

  • dr Mario Pelle-Ceravolo

  • dr Claude Le Louarn

  • dr Mario Pelle-Ceravolo i dr Claude Le Louarn

  • dr Claude Le Louarn

  • dr Andrzej Dmytrzak

  • dr Rami Alshekh

31 Styczeń 2018

Odmładzanie twarzy - techniki zaawansowane. Prowadził dr Claude Le Louarn i dr Mario Pelle- Ceravolo.

Kurs był przeznaczony był dla chirurgów plastyków specjalizujących się w operacjach plastycznych twarzy, którzy chcą podjąć się zaawansowanych technik chirurgicznego odmładzania twarzy, niezależnie od tego, czy są doświadczonymi chirurgami chcącymi udoskonalić warsztat, czy też młodymi lekarzami chcącymi w mniej stresującym środowisku skrócić krzywą nauki w zakresie liftów twarzy. Kurs uczył jak dokładnie ocenić pacjenta i w efekcie dobrać odpowiednie techniki odmładzające, jak rozszyfrować w każdym detalu technikę operacji oraz postępowanie w czasie wystąpienia ewentualnych powikłań, tłumaczył alternatywę niechirurgicznych metod uzupełniających leczenie chirurgiczne w celu osiągnięcia najlepszych wyników, analizy najnowszych technik z użyciem wypełniaczy i toksyny botulinowej dla lepszej i szybszej regeneracji starzejącej się twarzy.

Dr Calude Le Louarn mówił o zasadach starzenia się skóry twarzy i jej regeneracji, jak korzystać z niej w konkretnych przypadkach. Pokazał swoją nową autorską metodę operacji podnoszenia 1/3 górnej części twarzy. "The concentric malar lift”, lift ust metodą płatów VY, lift dolnej części twarzy i szyi Hyo Neck lift - wskazania, wykonanie, cenne uwagi, powikłania, praktyczne rady w przypadku ich wykrycia i leczenie.
Mario Pelle-Ceravolo pokazał i wyjaśnił swoją precyzyjną metodę uniesienia i kształtowania brwi, a przede wszystkim metodę podwieszania szyi z użyciem płatów mięśniowych w kształcie litery T.
W kursie uczestniczyli dr Andrzej Dmytrzak i dr Rami Alshekh.