91 819 90 99
PN - PT 9:00 - 17:00

Biennale Milano Masterclass

Program 9-tego Międzynarodowego Biennale Milano Masterclass został przygotowany w specyficzny sposób tak, aby służył zarówno nowicjuszom jak i doświadczonym chirurgom. Podczas gdy młodsi chirurdzy uczyli się podstaw bezpiecznego zabiegu, starsi chirurdzy mieli okazję odświeżyć swoje pomysły w krytycznie ważnych kwestiach. Od piątku 24. marca do wtorku 28. marca światowej sławy eksperci prezentowali innowacyjne techniki, które zwiększają arsenał dostępnych rozwiązań dla nietypowych wyzwań. Każdemu dniu nauki i interakcji towarzyszyła arena przeznaczona do dyskutowania nad przypadkami, wykładami skupionymi na technice, pojedynkami mistrzów o różnych stanowiskach na dany temat, panelami crossfire, sesjami video, wyselekcjonowanymi abstrakcyjnymi ustnymi i video prezentacjami oraz porywającymi dyskusjami o kontrowersyjnych sprawach.

Przez ostatnie 16 lat, osiem Milano Masterclasses było świadkiem udziału prawie 4000 uczestników z pośród 87 krajów. Sukces globalny MiMa zawdzięcza na pewno doskonałości w kształceniu oraz zdolności do ciągłego odkrywania na nowo formatu i celów. Ale to co czyni MiMa naprawdę unikatowym wydarzeniem to „czynnik dobrego samopoczucia” stworzony dzięki ciepłej, włoskiej gościnności, świetnej jakości włoskiej kuchni serwowanej podczas przerw na kawę i lunch, niesamowitym galom wieczornym umiejscowionych w blasku historycznych, włoskich pałaców oraz możliwości zawarcia nowych, międzynarodowych przyjaźni w przyjaznej, miłej atmosferze.
Mediolan to idealne miejsce dla wydarzenia o tak wielkiej mocy. Połączenie dziedzictwa kulturowego takiego jak Duomo i Da Vinci Ostatnia Wieczerza, światowej sławy przemysłu design i modowego, niezrównanego doświadczeniem shoppingu oraz niepowtarzalna kuchnia tworzą przepis na nieustanny sukces wydarzenia MiMa.