91 819 90 99
PN - PT 9:00 - 17:00
Dr Andrzej Dmytrzak, był pierwszym specjalistą z zakresu chirurgi plastycznej i rekonstrukcyjnej na Pomorzu Zachodnim. Założył pierwszy Oddział Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.

 

W Klinice Aesthetic Med przeprowadzane są wszystkie operacje z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Dr Andrzej Dmytrzak wykształcił kilku chirurgów plastyków. Dr Andrzej Dmytrzak poszerza wiedzę zawodową kilka razy w roku wyjeżdżając na kongresy, kursy, sympozja organizowane dla chirurgów plastyków.

Dr Dmytrzak jest członkiem europejskich i światowych towarzystw chirurgii plastycznej i estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Mediolańskiej Szkoły Onkologii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Piersi, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS), Światowego Towarzystwa Chirurgii Rekonstrukcyjnej (IPRAS), Europejskiej Akademii Estetycznej, Europejskiej Szkoły Onkologii.

Klinika powstała 29 lat temu i od początku istnienia była mini szpitalem z w pełni wyposażonym blokiem operacyjnym i salami przeznaczonymi dla pacjentów.Była jednym z pierwszych prywatnych szpitali chirurgii plastycznej w Polsce, pierwszym na Pomorzu Zachodnim.

 

Jest bardzo dobrze wyposażona, ale co ważniejsze pacjentów traktuje się ze szczególną troską. Na początku były 4 łóżka, w tej chwili jest ich 18. Każdy pacjent po operacji pozostaje w klinice kilka dni, tak długo jak chirurg operujący uzna, że jest to konieczne. Pacjenci są pod opieką lekarzy i pielęgniarek. W przypadku pacjentów, którzy przyjeżdżają z daleka jest to niezwykle istotny aspekt. Czują się bezpieczni, zmiana opatrunków, codzienna kontrola chirurga operującego daje poczucie bezpieczeństwa. Pacjent nie jest odsyłany do hotelu, pozostaje w klinice z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych. Wyjeżdża dopiero wówczas kiedy może odbyć bezpiecznie długą podróż.

Klinika 2-krotnie wygrała rankingi i została najlepszą kliniką chirurgii plastycznej w Polsce. W ciągu 29 lat istnienia kliniki przeprowadzono ponad 20 tysięcy operacji.

Dr Andrzej Dmytrzak wykonuje wszystkie operacje z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej. Przeprowadza je wykorzystując najnowsze innowacyjne techniki operacyjne. Pierwszy w Polsce wykonał liposukcję, pierwszy w Polsce przeprowadził operację twarzy tzw Smas liftimg, pierwszy w Polsce wykonał operację jedną trzecią górną podokostnową część twarzy, z dostępu przez powieki dolne, pierwszy w Polsce wykonał operację nosa tzw. open nosem sposobem Deana Toriumi, pierwszy w Polsce przeprowadził operację powiększania piersi z umieszczeniem implantu pod mięśniem piersiowym.

Klinika 2-krotnie wygrała rankingi i została najlepszą kliniką chirurgii plastycznej w Polsce. W ciągu 29 lat istnienia kliniki przeprowadzono ponad 25 tysięcy operacji.