91 819 90 99
PN - PT 9:00 - 17:00

Kontrowersje, sztuka i techniki w chirurgii estetycznej piersi oraz kształtowania sylwetki

Kontrowersje, sztuka i techniki w chirurgii estetycznej piersi oraz kształtowania sylwetki CONTROVERSIES, ART AND TECHNOLOGY IN BREAST AND BODYCONTOURING AESTHETIC SURGERY CATBBAS

Po sukcesie drugiej edycji międzynarodowego spotkania CATBBAS mającego miejsce w Brukseli w czerwcu 2014roku i koncentrującego się na chirurgii estetycznej piersi oraz modelowania sylwetki przy użyciu nowatorskich zabiegów na żywo i technologii HD-3D, od 30.09. do 02.10.2016r odbyło się również w Brukseli spotkanie CATBBAS III.

Gospodarz spotkania, prof. dr Moustapha Hamdi wraz ze swoim zespołem ze szpitala uniwersyteckiego w Brukseli oraz z Gent Coupure Centrum z czołowymi chirurgami Dr Patrick’iem Tonnard’em i Dr Alexis Verpaele po raz kolejny zebrali światowych pionierów z zakresu chirurgii piersi oraz modelowania sylwetki.

Spotkania odbywały się w przepięknych pomieszczeniach hotelu Le Plaza. Brukselski hotel Le Plaza jest secesyjny pałacem zbudowanym w latach 1928-1931 i zaprojektowanym przez znakomitych szwajcarskich architektów Alfred’a Hoch o Michel’a Polak. Zainspirowany hotelem George V w Paryżu, brukselski Le Plaza pozostaje nieustającym źródłem zachwytu. Jego wyjątkowy teatr, pierwotnie kino zwane po prostu Le Plaza mieści aż 1300 gości. Od 1922 roku hol i lobby pozostają na liście belgijskiego dziedzictwa narodowego dzięki swojej architekturze i wystrojowi.

Była to również wyjątkowa okazja do zwiedzenie Brukseli, serca Europy, ze swoim złotym rynkiem, wąskimi, średniowiecznymi uliczkami , starymi antykwariatami, znanymi restauracjami oraz słynnymi muzeami Art deco oraz sztuki nowoczesnej.