91 819 90 99
PN - PT 9:00 - 17:00

Doświadczona, wyspecjalizowana kadra medyczna zapewnia Pacjentom odpowiednią opiekę medyczną podczas hospitalizacji

Każdy pacjent pozostaje w naszej klinice minimum 24 godziny po zabiegu. Maksymalny czas hospitalizacji wynosi 5 dni i zależy od rozległości i  stopnia skomplikowania operacji.

Po zabiegu pacjenci pozostają pod  obserwacją medyczną w salach pooperacyjnych, które są w pełni monitorowane. Następnego dnia przechodzą do części hotelowej, gdzie pozostają do czasu opuszczenia kliniki. Tam zapewniamy  komfortowe, dwuosobowe pokoje z telewizorem.

Przed  wyjściem do domu,  pacjentkę kolejny  raz obejrzy  chirurg  plastyk i pielęgniarka. Szwy powinny być usunięte 7 do 10 dni po operacji.

Pacjentka otrzymuje kartę informacyjną i  opis implantów : producent, styl, katalog i partia / numer partii. Należy zachować te informacje w bezpiecznym miejscu.

Raz jeszcze zwracamy uwagę, że pacjentka  w tym stanie  nie może prowadzić samochodu samodzielnie.  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w tym okresie prosimy o kontakt  z zespołem Aesthetic Med.

Sprawdź pozostałe informacje

  1. Badania przedoperacyjne
  2. Potwierdzenie operacji
  3. Przed operacją
  4. Przygotowanie do zabiegu
  5. Opieka po zabiegu

Klinika 2-krotnie wygrała rankingi i została najlepszą kliniką chirurgii plastycznej w Polsce. W ciągu 29 lat istnienia kliniki przeprowadzono ponad 25 tysięcy operacji.