91 819 90 99
PN - PT 9:00 - 17:00

Mezoterapia DERMAPEN®

Wróć do listy

Urządzenie DERMAPEN® firmy EQUIPMED pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach takich jak mezoterapia.

Niespotykana skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu pozwalają lekarzom i pacjentom na całym świecie cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN® zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Zastosowanie i efektywność terapii:

 • widoczne spłycenie zmarszczek,
 • zmniejszenie widoczności rozstępów,
 • leczenie blizn potrądzikowych,
 • leczenie blizn oparzeniowych,
 • leczenie łysienia

Mechanizm działania:

 • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny,
 • stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego,
 • poprawa gęstości i elastyczności skóry

Dzięki opatentowanej technologii wibrujących igieł DERMAPEN® jest nie tylko bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w zabiegach takich jak mezoterapia. Zabieg z zastosowaniem urządzenia  DERMAPEN® znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.
Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage.

Zalety stosowania DERMAPEN®:

 • krótki czas zabiegu,
 • automatyczna kontrola głębokości iniekcji,
 • mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta,
 • krótszy czas rekonwalescencji,
 • łatwość obsługi.

Stosowane preparaty firmy Revitacare:

CytoCare
Preparaty linii CytoCare intensywnie nawadniają i odżywiają skórę jak również wygładzają drobne zmarszczki dając spektakularny efekt odmłodzenia skóry. Dzięki CytoCare  biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. CytoCare stanowi odpowiedź na wszelkie potrzeby skóry. W pierwszej kolejności spłyca głębokie zmarszczki, głęboko nawilża, utrzymuje biologiczną równowagę skóry oraz zapewnia jej promienność i blask. Zabieg mezoterapii CytoCare  – najskuteczniejszy sposób na odmładzanie i rewitalizację skóry, został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej.

CelluCare
CelluCare to specjalnie zbilansowany  koktajl do mezoterapii igłowej znanego francuskiego Laboratorium RevitaCare przeznaczony do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu. W skład CelluCare wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę. Niezwykle istotny jest fakt,  że Cellucare w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit. Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu punktowym lub liniowym obszarów ciała dotkniętych cellulitem z widocznym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Opatentowana przez Laboratorium RevitaCare wyjątkowa formuła medyczna CelluCare jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osiągnięcia niezwykłej skuteczności w leczeniu cellulitu. Dodatkowo CelluCare to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Zabieg cieszy się od lat ogromnym powodzeniem wśród pacjentów na całym świecie.

HairCare
HairCare to unikatowy produkt zawierający naturalne składniki: kwas hialuronowy, arginina, glutamina, glicyna i ornityna, cysteina, cynk, witaminy z grupy B, połączone w bardzo skutecznym stężeniu. Dzięki swojej ekskluzywnej formule, HairCare może pomóc w wielu problemach z włosami takimi jak osłabienie, zmatowienie, włosy wypadające, pozbawione blasku lub z problemem łupieżu. HairCare łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie sebum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochrony skóry głowy. Preparat wspomaga również odrost włosów, stymuluje i wzmacnia cebulki włosa oraz przywraca równowagę biologiczną skóry głowy.

Konsultacja
Konsultacje w poniedziałki w godzinach 17-20.
Umów wizytę
dr n. med. Andrzej Dmytrzak
Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej
Wróć do listy